Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ševci 1963-64

28. 5. 2011

TJ GOTTWALDOV

 

TRENÉŘI

Vladimír Kobera, Václav Pantůček, Jiří Matějů

 

HRÁČI

Odchody:

Rudolf Rabetz (Č.Budějovice), Jan Blažek

 

Příchody:

Ladislav Maršík, Miloslav Klíma, Karel Trtílek (všichni Zbrojovka/KPS Brno), Peter

Pokorný (Slovan Bratislava)

 

SOUPISKA

Brankáři: Jaromír Přecechtěl, František Vyoral

 

Obránci: Bohumil Kožela, Stanislav Kozel, Jaroslav Heller, Milan Charous, Peter

Pokorný, Václav Karlík

 

Útočníci: Miloslav Klíma, Ladislav Maršík, Karel Heim, Vojtěch Číž, Jaroslav

Stuchlík st., Zdeněk Černý, Josef Kožela, Karel Trtílek, Miroslav Vaďura, Ladislav

Kovačič, Richard Führich, Jiří Matějů, Ladislav Bršlica

 

 

1963 - 64

 

  1.

ZKL Brno

32

29

0

  3

232:77

58

  2.

Slovan Bratislava

32

18

5

  9

138:105

41

  3.

Dukla Jihlava

32

18

3

11

139:98

39

  4.

SONP Kladno

32

18

1

13

175:147

37

  5.

Tesla Pardubice

32

14

5

13

157:141

33

  6.

Spartak Sokolovo

32

13

5

14

139:123

31

  7.

VŽKG Vítkovice

32

13

3

16

126:141

29

  8.

CHZ Litvínov

32

11

6

15

110:128

28

  9.

Spartak Plzeň

32

10

7

15

121:141

27

10.

TJ Gottwaldov

32

11

3

18

117:167

25

11.

Dukla Litoměřice

32

10

4

18

110:185

24

12.

VTŽ Chomutov

32

  3

4

25

104:225

10

 

Po odehrání 22 kol se soutěž rozdělila na 2 skupiny, 1.-6. tým hrál o titul,

7.-12. o záchranu

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

Spartak Sokolovo

  2.10.

1:14

10.11.

3:5

SONP Kladno

  6.10.

3:8

13.11.

1:8

ZKL Brno

  9.10.

0:12

17.11.

1:16

VTŽ Chomutov

13.10.

3:3 

20.11.

7:3

Dukla Litoměřice

16.10.

11:4

24.11.

1:2

Spartak Plzeň

19.10.

4:7

27.11.

1:2

Dukla Jihlava

23.10.

2:7

30.11.

2:4

Tesla Pardubice

27.10.

5:4

  4.12.

4:6

CHZ Litvínov

30.10.

9:2

  7.12.

2:6

Slovan Bratislava

  3.11.

5:5

10.12.

3:6

VŽKG Vítkovice

  6.11.

4:7

12.12.

1:7

 

 

 

 

 

Skupina o 7.-12.místo

 

 

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

CHZ Litvínov

11.1.

3:5

19.2.

5:1

Spartak Plzeň

14.1.

6:3

22.2.

5:2

Dukla Litoměřice

16.1.

2:1

26.2.

1:3

VTŽ Chomutov

13.2.

7:7

  1.3.

5:1

VŽKG Vítkovice

16.2.

3:1

  4.3.

7:5

 

 

 

Přecechtěl Jaromír

32

11

3

18

1862

150

1120

4,83

88,19

0

 

Vyoral František

  3

  0

0

  3

    58

  16

    36

16,6

69,23

0

 

 

Kožela Bohumil

28

11

  7

18

  -3

14

 

Kozel Stanislav

26

  6

  2

  8

-32

10

 

Heller Jaroslav

30

  4

  2

  6

-32

  4

 

Charous Milan

23

  1

  2

  3

-25

10

 

Pokorný Peter

10

  2

  0

  2

   8

  2

 

Karlík Václav

24

  0

  2

  2

-27

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klíma Miloslav

29

11

17

28

  -3

  2

 

Maršík Ladislav

32

11

  9

20

-22

35

 

Heim Karel

28

13

  5

18

-13

  6

 

Číž Vojtěch

28

  5

12

17

 12

12

 

Stuchlík Jaroslav st.

32

11

  4

15

-14

20

 

Černý Zdeněk

31

10

  5

15   

   5

  4

 

Kožela Josef

30

  9

  6

15

   5

26

 

Trtílek Karel

19

10

  3

13

   4

10

 

Vaďura Miroslav

29

  7

  2

  9

-13

12

 

Kovačič Ladislav

13

  5

  1

  6

   4

  4

 

Führich Richard

10

  0

  1

  1

  -3

  2

 

Matějů Jiří

  1

  0

  0

  0

   0

  0

 

Bršlica Ladislav

  4

  0

  0

  0

   1

  0

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář