Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ševci 1970-71

29. 5. 2011

TJ GOTTWALDOV

 

TRENÉR

Vlastimil Sýkora

 

HRÁČI

Odchody:

Jan Jurka (ZKL Brno), Jaroslav Šíma (Sparta), Jan Zajíček (vojna), Josef Jenáček

(vojna), Jiří Poláček (Ingstav Brno), František Kalivoda (vojna), Josef Pagáč,

Miloslav Srovnal, Lubomír Koutný

 

Příchody:

Kamil Svojše (Bad Nauheim-Něm.), Jiří Vodák (Jihlava - z vojny), Pavel Foret

(z vojny)

 

SOUPISKA

Brankáři: Horst Valášek, Jiří Králík, Pavel Sýkora

 

Obránci: Petr Adamík, Josef Herčko, Kamil Svojše, Eduard Svoboda, Antonín

Tomaník, Jaroslav Vašíčko

 

Útočníci: Ladislav Bršlica, Petr Bavor, Tomáš Dolák, Pavel Foret, Karel Heim,

Josef Kožela, Václav Králík, Ladislav Maršík, Ladislav Pavličík, Stanislav Přikryl,

Petr Vašek, Jiří Vodák st

 

 

1970 – 71  (ČNHL – skupina B)

 

  1. 

TJ Gottwaldov

26

22

1

  3

147:51

45

  2.

VŽKG Vítkovice

26

18

2

  6

138:80

38

  3.

Moravia Olomouc

26

17

2

  7

115:84

36

  4.

Ingstav Brno

26

16

1

  9

154:114

33

  5.

Slezan Opava

26

14

4

  8

111:76

32

  6.

Dukla Hodonín

26

15

1

10

110:90

31

  7.

Baník Karviná

26

13

3

10

118:107

29

  8.

AZ Havířov

26

11

3

12

107:98

25

  9.

ZMS Třebíč

26

10

2

14

100:143

22

10.

TŽ Třinec

26

  7

4

15

  86:114

18

11.

Tatra Kopřivnice

26

  7

4

15

  76:122

18

12.

Zbrojovka Vsetín

26

  7

3

16

  61:104

17

13.

Baník Ostrava

26

  4

3

19

  81:122

11

14.

Slovan Hodonín

26

  4

1

21

  66:165

  9

 

Kvalifikace o I.ligu:

 

1.

TJ Gottwaldov

6

5

0

1

25:11

10

2.

Dukla Trenčín

6

4

0

2

22:15

  8

3.

VTŽ Chomutov

6

2

0

4

19:21

  4

4.

DP I.ČLTK Praha

6

1

0

5

12:31

  2

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

Moravia Olomouc

  8.11.

  7:2

10.1.

  4:1

TŽ Třinec

11.11.

  5:1

13.1.

  6:2

AZ Havířov

15.11.

  7:1

17.1.

  7:4

Zbrojovka Vsetín

18.11.

  4:0

20.1.

  3:0

VŽKG Vítkovice

22.11.

  4:3

24.1.

  2:3

Slezan Opava

25.11.

  0:4

27.1.

  2:1

Dukla Hodonín

29.11.

  7:2

31.1.

  2:0

Ingstav Brno

  5.1.

  7:1

  3.2.

  3:6

Baník Karviná

  7.1.

  5:3

  7.2.

13:1

Slovan Hodonín

27.12.

13:0

10.2.

  4:2

Tatra Kopřivnice

23.12.

  2:2

14.2.

11:2

Baník Ostrava

16.12.

  8:3

17.2.

  6:3

ZMS Třebíč

20.12.

  4:3

21.2.

11:1

 

 

 

 

 

Kvalifikace o I.ligu:

 

 

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

DP I.ČLTK Praha

  3.3.

5:3

14.3.

4:2

VTŽ Chomutov

  7.3.

3:1

17.3.

5:0

Dukla Trenčín

10.3.

6:2

21.3.

2:3

 

TJ Gottwaldov postoupil do I.ligy

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář