Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ševci 1973-74

29. 5. 2011

TJ GOTTWALDOV

 

TRENÉŘI

Zdeněk Kepák, Jaroslav Stuchlík st.

 

HRÁČI

Odchody:

František Kalivoda (Šumperk), František Zelenický (Zvolen), Peter Pokorný

 

Příchody:

Ladislav Bršlica (Vsetín)

 

SOUPISKA

Brankáři: Jiří Králík, Horst Valášek

 

Obránci: Josef Herčko, Jaroslav Vašíčko, Josef Franěk, Jan Zajíček, Josef

Jenáček, Eduard Svoboda, Jaroslav Hanačík, Miroslav Michalovský, Miloslav

Sedlák

 

Útočníci: Jan Přikryl, Antonín Plíhal, Josef Kožela, Ladislav Pavličík, Stanislav

Přikryl, Karel Heim, Petr Vašek, Tomáš Dolák, Ladislav Maršík, Václav Králík, Jiří

Vodák st., Pavel Foret, Ladislav Bršlica, Josef Ondík

 

 

1973 – 74  (I.ČNHL)

 

  1.

TJ Gottwaldov

44

34

5

  5

185:88

73

  2.

Ingstav Brno

44

30

2

12

217:121

62

  3.

Baník Karviná

44

25

4

15

171:137

54

  4.

Slezan Opava

44

23

3

18

175:126

49

  5.

Slovan Ústí n.L.

44

21

3

20

132:119

45

  6.

Stadión Liberec

44

18

7

19

153:174

43

  7.

ZVVZ Milevsko

44

17

8

19

146:141

42

  8.

Slavia Praha

44

18

6

20

168:184

42

  9.

Dukla Jihlava B

44

19

4

21

119:146

42

10.

TJ Prostějov

44

14

4

26

  99:169

32

11.

Moravia Olomouc

44

  8

7

29

112:192

23

12.

DP I.ČLTK Praha

44

  9

3

32

111:191

21

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

TJ Prostějov

16.9.

6:1

24.10

0:1

Slavia Praha

19.9.

5:7

28.10.

6:4

Stadión Liberec

23.9.

4:2

31.10.

4:1

Slezan Opava

27.9.

3:1

  4.11.

4:2

Moravia Olomouc

30.9.

3:2

  8.11.

5:1

Baník Karviná

  3.10.

4:2

11.11.

4:3

Dukla Jihlava B

  7.10.

3:1

14.11.

4:2

DP I.ČLTK Praha

10.10.

8:1

21.11.

5:1

Ingstav Brno

14.10.

1:5

25.11.

7:1

ZVVZ Milevsko

17.10.

4:1

28.11.

3:1

Slovan Ústí n.L.

21.10

3:2

  2.12.

3:2

 

 

 

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

TJ Prostějov

  5.12.

5:0

  6.2.

4:2

Slavia Praha

  9.12

7:1

10.2.

7:7

Stadión Liberec

12.12.

9:4

13.2.

1:3

Slezan Opava

  9.1.

2:0

17.2.

1:1

Moravia Olomouc

13.1.

4:2

20.2.

3:3

Baník Karviná

16.1.

4:1

24.2.

3:3

Dukla Jihlava B

20.1.

2:0

27.2.

9:1

DP I.ČLTK Praha

23.1.

7:0

  3.3.

5:0 K

Ingstav Brno

27.1.

2:1

  6.3.

4:2

ZVVZ Milevsko

30.1.

7:3

  9.3.

2:4

Slovan Ústí n.L.

  3.2.

4:4

13.3.

4:2

 

Kvalifikace o I.ligu

 

 

 

17.3

20.3.

24.3

27.3.

TJ Gottwaldov

3

9

8

  4

8

Lipt.Mikuláš

1

2

2

5p

2

 

TJ Gottwaldov postoupil do I.ligy

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář