Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ševci 1977-78

29. 5. 2011

TJ GOTTWALDOV

 

TRENÉŘI

Bohumil Kožela, Ladislav Maršík

 

HRÁČI

Odchody:

Miroslav Michalovský (Trenčín – vojna), Zdeněk Venera (Trenčín – vojna), Jaroslav

Stuchlík st., Milan Hain, Zdislav Tabara (všichni Jihlava B – vojna), Ladislav

Zavrtálek (Písek – vojna), Rudolf Smetana (Příbram – vojna), Josef Franěk (Přerov),

František Krejčí (Přerov), Dalibor Ptáček (Olomouc), Horst Valášek, Ladislav Maršík,

Stanislav Přikryl, Jiří Zajíc

 

Příchody:

Zdenko Gáj (Prostějov), Jaroslav Rosický (Plzeň), Petr Leška (Litvínov), Miroslav

Hašpica (Ingstav Brno)

 

 

SOUPISKA

Brankáři: Pavel Pertl, Zdenko Gáj, Pavel Blažek

 

Obránci: Jaroslav Hanačík, Josef Jenáček, Miloslav Sedlák, Petr Šivic, Jaroslav

Rosický, Radek Ondra

 

Útočníci: Jaroslav Santarius, Luděk Pelc, Zdeněk Čech, Jiří Vodák st., Petr Leška,

Miroslav Hašpica, Antonín Veselý, Petr Vašek, Milan Sobolík, Lubomír Vlk, Jiří

Vančura, Ota Štěpaník, Jan Balun, Vladimír Kotek, Pavel Jiskra

 

 

1977 – 78  (I.ČNHL)

 

  1.

TJ Gottwaldov

44

31

  2

11

203:120

64

  2.

Slezan Opava

44

27

  6

11

212:124

60

  3.

Dukla Jihlava B

44

25

  5

14

155:120

55

  4.

Stadión Liberec

44

19

10

15

168:142

48

  5.

Slovan Ústí n.L.

44

19

  9

16

156:137

47

  6.

VTŽ Chomutov

44

20

  5

19

170:174

45

  7.

ZVVZ Milevsko

44

19

  7

18

143:158

45

  8.

Ingstav Brno

44

18

  8

18

161:167

44

  9.

Moravia Olomouc

44

17

  9

18

126:142

43

10.

Meochema Přerov

44

16

  9

19

136:136

41

11.

Baník Karviná

44

10

  3

31

111:183

23

12.

Poldi Kladno B

44

  6

  1

37

106:244

13

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

Ingstav Brno

22.9

3:4

30.10.

6:2

Stadión Liberec

25.9.

4:0

  3.11.

4:3

Moravia Olomouc

29.9.

8:4

  6.11.

4:0

Dukla Jihlava B

  2.10.

4:1

10.11.

2:3

ZVVZ Milevsko

  5.10.

8:2

13.11.

1:5

VTŽ Chomutov

  9.10.

5:3

17.11.

8:1

Slovan Ústí n.L.

13.10.

6:2

20.11.

1:5

Baník Karviná

16.10.

2:4

24.11.

4:2

Meochema Přerov

20.10.

2:0

27.11.

1:4

Slezan Opava

23.10.

2:6

30.11.

5:4

Poldi Kladno B

26.10.

3:2

  4.12

4:3

 

 

 

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

Ingstav Brno

11.12.

3:4

  1.2.

5:0

Stadión Liberec

14.12.

5:1

  5.2.

6:0

Moravia Olomouc

18.12.

3:4

  8.2.

5:2

Dukla Jihlava B

  4.1.

2:2

12.2.

6:2

ZVVZ Milevsko

  8.1.

4:1

15.2.

9:2

VTŽ Chomutov

11.1.

6:5

19.2.

7:4

Slovan Ústí n.L.

15.1.

6:3

22.2.

1:3

Baník Karviná

18.1.

8:3

26.2.

6:4

Meochema Přerov

22.1.

5:3

  2.3.

6:1

Slezan Opava

25.1.

4:7

  5.3.

6:4

Poldi Kladno B

29.1.

9:1

  8.3.

4:4


 

Kvalifikace o I.ligu

 

 

 

19.3

20.3.

26.3.

27.3.

30.3.

  2.4.

TJ Gottwaldov

4

3

2

0

4

5

4

Zvolen

2

5

1

3

3

2

0

 

TJ Gottwaldov postoupil do I.ligy

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář