Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ševci 1979-80

29. 5. 2011

TJ GOTTWALDOV

 

TRENÉŘI

Karel Mach, Ladislav Maršík, později Bohumil Kožela, Ladislav Maršík

 

HRÁČI

Odchody:

Ivan Kouřil (Trenčín – vojna), Jaroslav Rosický (Plzeň), Jaroslav Šíma (Neratovice),

Petr Šivic (Trenčín B – vojna), Luděk Pelc (Trenčín – vojna), Jaroslav Santarius

(Trenčín – vojna), Jiří Vančura (Příbram – vojna), Richard Kalhous (Slavia)

 

Příchody:

Ivan Podešva (Vítkovice), Zdeněk Venera (Trenčín – z vojny), Miroslav Michalovský

(Trenčín – z vojny), Ladislav Zavrtálek, Jaroslav Stuchlík ml., Rudolf Smetana, Milan

Hain, Zdislav Tabara (všichni z vojny), Oldřich Pavlík (Vítkovice)

 

 

SOUPISKA

Brankáři: Ivan Podešva, Zdenko Gáj, Pavel Pertl

 

Obránci: Jaromír Hanačík, Josef Jenáček, Zdeněk Albrecht, Gilbert Karolák,

Miloslav Sedlák, Zdeněk Venera, Ladislav Zavrtálek, Miroslav Michalovský

 

Útočníci: Zdeněk Čech, Jaroslav Stuchlík ml., Rudolf Smetana, Jiří Vodák st., Petr

Leška, Oldřich Pavlík, Antonín Veselý, Pavel Jiskra, František Pecivál, Zdeněk Vala,

Milan Hain, Zdislav Tabara, Štefan Jabcon, Petr Dočkal, Rostislav Vlach

 

 

1979 – 80  (ČNHL – skupina B)

 

  1.

TJ Gottwaldov

44

34

4

  6

232:118

72

  2.

Slezan Opava

44

27

4

13

193:132

58

  3.

Ingstav Brno

44

25

5

14

194:113

55

  4.

DS Olomouc

44

24

7

13

190:147

55

  5.

Meochema Přerov

44

18

7

19

157:140

43

  6.

Stadión H. Králové

44

17

6

21

142:148

40

  7.

TJ Kolín

44

18

4

22

140:170

40

  8.

VTJ Vyškov

44

17

5

22

160:185

39

  9.

Žďas Žďár n.S.

44

18

2

24

140:193

38

10.

Baník Karviná

44

17

3

24

163:179

37

11.

Tatra Kopřivnice

44

14

6

24

131:176

34

12.

TŽ Třinec

44

  6

5

33

109:250

17

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

DS Olomouc

20.9.

  5:4

31.10.

  4:2

Tatra Kopřivnice

23.9.

  5:2

  4.11.

  9:0

Ingstav Brno

26.9.

  2:1

  8.11.

  1:3

Stadión Hr.Králové

30.9.

  6:3

11.11.

  9:2

Meochema Přerov

  4.10.

  7:3

14.11.

  2:2

TŽ Třinec

  7.10.

  5:2

18.11.

  8:1

Baník Karviná

11.10.

10:3

21.11.

  7:2

Slezan Opava

14.10.

  3:2

25.11.

  3:6

Žďas Žďár n.S.

18.10.

11:2

29.11.

  2:1

TJ Kolín

21.10.

  4:1

  2.12.

  6:4

VTJ Vyškov

25.10.

  8:1

  5.12.

  4:3

 

 

 

 

 

TJ Gottwaldov -

 

 

 

 

DS Olomouc

  9.12.

  7:2

27.1.

  4:3

Tatra Kopřivnice

13.12.

  5:5

30.1.

  3:3

Ingstav Brno

16.12.

  3:1

  3.2.

  3:1

Stadión Hr.Králové

19.12.

  7:4

  6.2.

  3:2

Meochema Přerov

22.12.

  6:0

10.2.

  2:5

TŽ Třinec

  2.1.

  3:2

13.2.

  6:5

Baník Karviná

  6.1.

  5:4

17.2.

10:3

Slezan Opava

  9.1.

  4:4

20.2.

  3:4

Žďas Žďár n.S.

13.1.

  2:4

24.2.

  9:1

TJ Kolín

16.1.

  7:2

27.2.

  8:4

VTJ Vyškov

20.1.

  4:5

  2.3.

  7:4

 

Finále o přeborníka ČSR

 

 

 

  9.3.

12.3.

TJ Gottwaldov

2

2

7

Slovan Ústí n.L.

0

0

3

 

Kvalifikace o I.ligu

 

 

 

20.3.

23.3.

26.3.

29.3.

TJ Gottwaldov

3

2

3

4

7

Dubnica

1

3

1

2

3

 

TJ Gottwaldov postoupil do I.ligy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář